• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

План підвищення кваліфікації

на 2021 рік

з/п

ПІБ

Основні напрями

Форма

ПК

Вид ПК

Тривалість ПК

Суб’єкти ПК

Строки

ПК

Фінансування

ПК

СО

ІППО

ГДПУ ім.

О.Довженка

ЕdEra

Інші

1

Босак Наталія Євгенівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

2

Гайворонський Григорій Миколайович

Фахова освіта

Очно-дистанційна

Фахові курси

150год

22.02-26.02 -наст.сесія;

31.03-02.04 -екз. сесія

Місцевий бюджет

3

Гладій Ольга

Олександрівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

4

Гордієнко Наталія

Іванівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

5

Демич Інна

Сергіївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

6

Долгих Тетяна Олександрівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

7

Донік Любов

Леонідівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

8

Єрема Єлізавета

Костянтинівна

Фахова освіта

Заочна

Самост.

оплата

9

Кожедуб Олена Михайлівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

10

Корнюшко Мирослава

Сергіївна

Фахова освіта

Очна

Самост.

оплата

11

Кривущенко Юлія

Олександрівна

Фахова освіта

Очно-дистанційна

Фахові курси

150год

27.09-01.10 – наст. сесія;

01.11-03.11 – екз. сесія

Місцевий бюджет

12

Лозовик Наталія Олексіївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

13

Лунь Олександр

Михайлович

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

14

Марченко Сергій Миколайович

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

15

Нагорна Дар’я

В’ячеславівна

Фахова освіта

Очна

Самост.

оплата

16

Овчаренко Наталія Михайлівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

17

Отрошок Ірина

Олегівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

18

Отрошок Ольга

Анатоліївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

19

Парасюк Людмила Дмитрівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

20

Пльосіна Олена

Олексіївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

21

Потапенко Наталія

Анатоліївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

22

Репех Надія

Анатоліївна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

23

Товстуха Анна Володимирівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

24

Федченко Марія

Михайлівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

25

Хочинова Лариса

Федорівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

26

Хочинов Михайло Сергійович

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

27

Шкаріна Діана

Миколаївна

28

Лисиця Алла

Олександрівна

Інклюзивне навчання.

Очна

Виїзні курси

30год

04.10.2021-06.10.2021

Місцевий бюджет

Кiлькiсть переглядiв: 1059

Коментарi