• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

ПІБ дитини Результативність
Рябуха Ангеліна Максимівна Диплом учасника VІ Всеукраїнського зльоту обдарованих дітей; І місце на міжнародному турнірі з карате-до у розділі «Кумітє»; І місце в районному конкурсі «Людина і світ»
Кокоровець Мілена Олександрівна У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;учасниця вокального ансамблю «Росинки»;
Небеський Ілля Олегович У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Подлозна Анна Олександрівна Відмінниця; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат; учасниця вокального ансамблю «Росинки»;
Христич Яна Андріївна ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Ольховик Сергій Володимирович ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Овчаренко Поліна Валеріївна Відмінниця; ІІмісце на районній вікторині «Рідна Сумщина»; ІІ місце в районному конкурсі ім.П.Яцика; ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»; ІІ місце у районному кон-курсі «Майстер орфографії»;
Мингальова Анастасія Сергіївна ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Базиль Олександр Володимирович ІІІ місце на міжнародному турнірі з карате-до у розділі «Кумітє»; ІІІ місце в турнірі з карате-до у розділі «КАТА»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;Член районної команди КВК «Гарні діти»;
Чумак Віктор Сергійович ІІІ місце на олімпіаді з трудового навчання; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Терентьєва Катерина Сергіївна І м в районному конкурсі ім.П.Яцика; ІІІ м на олімпіаді з української мови; ІІІ м на олімпіаді з англійської мови; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Рябуха Олександр Олександрович І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Охременко Ксенія Миколаївна ІІІ місце на олімпіаді з української мови; ІІІ місце на олімпіаді з історії; ІІІ м на олімпіаді з біології; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Лозовик Ярослав Сергійович Відмінник; ІІІ м на олімпіаді з математики; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Смоленський Микола Миколайович У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Ушкал Ігор Леонідович ІІІ місце в області з шахів серед хлопців
Кобрись Карина Ігорівна І місце в районному фестивалі-конкурсі «Мій край квітучий» в номінації декоративно-прикладне мистецтво; ІІ місце в області з шахів серед дівчат; в турнірі з шахів отримала титул «Шахова королева»
Лопата Катерина Сергіївна Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у Всеукраїнському зльоті трудових учнівських об’єднань за високі результати в дослідницькій та практичній діяльності; І місце в районному конкурсі ім.П.Яцика; І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»; учасник танцювального колективу «Альянс»
Литвиненко Наталія Андріївна І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»; учасник танцювального колективу «Альянс»;
Посідай Юлія Сергіївна І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»; учасник танцювального колективу «Альянс»;
Тимошенко Юлія Вікторівна Відмінниця; Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у Всеукраїнському зльоті трудових учнівських об’єднань за високі результати в дослідницькій та практичній діяльності; ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат; ІІІ місце в районному конкурсі «Чарівний ключик»
Ільченко Владислав Сергійович Учасник ІІ Міжнародного Литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті» І м у номінації «Дружба наших країн». Вручив-подарував пані Президенту Литви Далі Грібаускайте свою роботу в м.Вільнюсі.
Хавро Станіслав Володимирович Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у Всеукраїнському зльоті трудових учнівських об’єднань за високі результати в дослідницькій та практичній діяльності; ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат; член районної команди КВК «Гарні діти»;
Охременко Катерина Миколаївна ІІ м у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; І м у конкурсі «Таланти багатодітних родин» у номінації художнє виконання; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Маринич Віктор Вікторович І м ісцеу складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»
Шевченко Андрій Олександрович Відмінник; ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; І місце в районному конкурсі ім.П.Яцика; ІІ місце на олімпіаді з української мови; ІІ місце у районному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера» в номінації «поезія»; І місце у районному конкурсі «Майстер орфографії»;
Павленко Олексій Геннадійович ІІ м у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Насеннік Дмитро Васильович Імісце в районному фестивалі-конкурсі «Мій край квітучий» в номінації бісероплетіння; диплом учасника VІ Всеукраїнського зльоту обдарованих дітей; І місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки у грі «Зірниця»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Шуляк Катерина Олексіївна ІІ м у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»
Гарбузов Олександр Вікторович У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Шелег Олена Михайлівна ІІІ місце на районній вікторині «Рідна Сумщина»; ІІІ місце на олімпіаді з правознавства; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Слєсар Крістіна Аркадіївна ІІІ місце в районному фестивалі-конкурсі «Мій край квітучий» в номінації бісероплетіння; ІІ місце у конкурсі «Таланти багатодітних родин» у номінації музичне виконання
Насеннік Дар’я Василівна Відмінниця; І місце в районному фестивалі-конкурсі «Мій край квітучий» в номінації декоративно-прикладне мистецтво; диплом учасника VІ Всеукраїнського зльоту обдарованих дітей; ІІ місце в конкурсі «Здорове життя – успіх буття» в номінації «Соціальна реклама»; учасницявокального колективу «Росинки»;
Зубок Тетяна Олександрівна І місце в районному фестивалі-конкурсі «Мій край квітучий» в номінації вишивка; ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»
Буйволенко Владислава Олександрівна «Міні-міс КВН України» на XVІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт – ПТИЦЯ 2013»; краща актриса Сумської шкільної ліги», «Кращий гравець КВН-ЮІР» в області, «Краща актриса» зональної гри Всеукраїнського чемпіонату КВН-ЮІР в м.Харкові; член районної команди КВК «Гарні діти»;
Меньков Максим Васильович ІІ м у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»; ІІ м у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Мацарська Софія Геннадіївна ІІ місце у складі команди на районному конкурсі дитячих фольклорних колективів в номінації «Обряд або фрагмент обряду»
Школьний Дмитро Андрійович І місце на міжнародному турнірі з карате-до у розділі «Кумітє»
Насиров Тимур Октамович ІІІ місце в районному конкурсі «Людина і світ»; ІІІ місце у складі команди на районному конкурсі «Совенятко»;
Міньковська Анастасія Олександрівна Відмінниця; ІІІ місце в районному конкурсі ім.П.Яцика
Мороз Дар’я Віталіївна Відмінниця; ІІІ м в районному конкурсі ім.П.Яцика; ІІІ м. у складі команди на районному конкурсі «Совенятко»;І м. у районному конкурсі «Майстер орфографії»;
Гайворонська Анастасія Грогорівна Відмінниця; ІІІ місце на олімпіаді з математики; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Сіваєва Альона Сергіївна І місце у районному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера» в номінації «проза»
Зінченко Крістіна Михайлівна ІІ місце у конкурсі «Таланти багатодітних родин» у номінації вокальне мистецтво; ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»; У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Охременко Марія Миколаївна ІІ місце у конкурсі «Таланти багатодітних родин» у номінації декоративно-прикладне мистецтво; ІІІ місце у конкурсі «Таланти багатодітних родин» у номінації образотворче мистецтво; ІІ місце в конкурсі «Здорове життя – успіх буття» в номінації «Соціальна реклама»
Гапонько Нікіта Сергійович ІІІ місце у складі команди на районному конкурсі «Совенятко»;
Степаненко Нікіта Андрійович ІІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки у грі «Зірниця»
Луговська Аліна Олександрівна ІІІ місце у складі команди на районному конкурсі «Совенятко»;
Савченко Катерина Геннадіївна ІІІ місце у складі команди на районному конкурсі «Совенятко»; ІІ місце в районному конкурсі «Чарівний ключик»
МурадашвіліАлександр Миколайович І місце у складі команди на районному конкурсі ДЮПР; І місце у складі команди на конкурсі «Молодь обирає здоров’я»
Коваленко Богдан Анатолійович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Бурнос Іван Юрійович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Марушко Олександр Віталійович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»; ІІІ м у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Алісіменко Максим Сергійович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Бондар Володимир Вікрторович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Бугрим Данило Романович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Пушкар Микита Сергійович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Дяченко Роман Володимирович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Федченко Олег Володимирович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Лізогуб Дмитро Михайлович ІІ місце у складі команди на кубок «Шкіряний м’яч»
Домащенко Владислав Вадимович ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»; У природничо-математичному конкурсі «Колосок» добрий результат;
Богаєвська Анна Максимівна ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Козюра Дмитро Олександрович ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»; У природничо-математичному конкурсі «Колосок» добрий результат;
Кравченков Ілля Ігорович ІІІ м у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Литвин Владислав Олегович ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Головинова Аніта Володимирівна ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Домащенко Дмитро Вадимович ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Неклюдова Інна Валеріївна ІІІ місце у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Чумак Аліна Олександрівна ІІІ м у складі команди у змаганні «Олімпійське лелеченя»
Кононенко Роман Васильович У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Шумило Поліна Олегівна У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Жаданова Марина Володимирівна У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Козелковська Анна Андріївна У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Заяц Марина Сергіївна У математичному конкурсі «Кенгуру» добрий результат;
Мацак Владислава Миколаївна У природничо-математичному конкурсі «Колосок» добрий результат;
Мінтус Станіслав Сергійович Відмінник
Павленко Віолетта Геннадіївна Відмінниця; учасниця вокального колективу «Росинки»;
Дрожжова Тетяна Романівна Член районної команди КВК «Гарні діти»;
Кiлькiсть переглядiв: 607

Коментарi

  • лариса

    2014-11-12 19:41:35

    Чудово!...