• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

НАША ГОРДІСТЬ

БІЛОБАБА ВЛАДИСЛАВ

/Files/images/Білобаба.JPG

Білобаба Владислав навчається в школі з першого класу. Цікавиться предметами природничого циклу. Має здібності до вивчення фізичної культури, праці, образотворчого мистецтва.

Владислав виховується у багатодітній родині. Він старша дитина у сім’ї, і в ситуації коли батько родини змушений, за виробничою необхідністю (працює прикордонником), тривалий час бути відсутнім, Влад бере турботу про родину на себе. Від допомагає мамі доглядати за молодшими дітьми та утримувати домашнє господарство. Хлопець відповідальний та турботливий. Владислав працелюбний, не цурається будь-якої фізичної праці. Є активним учасником різноманітних трудових акцій, а саме в догляді за Парком Партизанської слави, Всеукраїнських акцій «Посади дерево», «Ліси – легені сіл і міст України».

За характером хлопець емоційно врівноважений, допитливий, має власну думку. До життя відноситься з оптимізмом. Він скромний, веселий, товариський, користується авторитетом серед однокласників. Підтримує дружні стосунки з багатьма учнями. Завжди готовий прийти на допомогу.

Владислав бере активну участь у громадському житті не тільки школи, а й селища та району, він діяльний учасник молодіжної організації «Молодь Ямпільщини».

Підліток дуже рухливий, активний. Свідомо багато часу приділяє фізичному розвитку та формуванню спортивних навичок. Чимало годин проводить на спортивному майданчику. У складі шкільних футбольних команд багаторазово перемагав у районних змаганнях

Проявляє самодисципліну та виняткову наполегливість для досягнення поставленої мети.

З першого класу хлопець займається карате, відвідує спортивний клуб «Самурай», який знаходиться у м. Глухові. У цьому виді спорту Владислав має значні досягнення. Батьки активно підтримують спортивні інтереси дитини. Саме завдяки їх небайдужому ставленню Владислав зміг здобути перемоги на обласному , державному та міжнародному рівнях. За високі спортивні досягнення на районному, обласному та всеукраїнському рівні Владислав отримав Грамоту «Кращий спортсмен школи», Грамоту «Кращий спортсмен» від клубу «Самурай», Почесну грамоту голови ямпільської районної державної адміністрації, Подяку від Народного депутату А.Деркача.

На районному рівні:

І місце у відкритому чемпіонаті Ямпільського району у розділі ком. куміте (2015, 2016, 2017, 2018 роки).

На обласному рівні:

ІІІ місце у Відкритому чемпіонаті з карате Shostka open cup(2017 рік);

І місце у Відкритому чемпіонаті з карате Shostka open cup(2018 та 2019 роки);

І місце у Об’єднаному чемпіонаті Сумської області з карате та будо\ відкрита першість міста Конотоп (2016, 2017, 2019 роки);

ІІ місце у Третьому відкритому турнірі з карате пам’яті Валентина Угніча;

І місце у Шостому відкритому турнірі з карате пам’яті Валентина Угніча (2019 рік);

ІІІ місце у Чемпіонаті Сумської області з карате у розділі «куміте» (2017, 2018, 2019 роки);

ІІ місце у Чемпіонаті Сумської області з карате у розділі «куміте» (2016 рік);

І місце у Чемпіонаті Сумської області з карате у розділі «куміте» (2019, 2020 роки).

На Всеукраїнському рівні:

ІІ місце у Х Lviv karate open (2019 рік);

ІІ місце у Чемпіонаті України з Шотокан Карате-До-SKIF у змаганнях куміте-іппон (2016, 2017 роки);

І місце у Чемпіонаті України з Шотокан Карате-До-SKIF у змаганнях куміте-санбон (2016 рік);

III місце у Кубку України з айкібудо (2015 рік).

На Міжнародному рівні:

Переможець Чемпіонату Європи з карате (2016 рік)

ІІІ місце у Чемпіонаті Європи з карате м.Будапешт (2019 рік)

ІІ місце у Чемпіонаті Європи з карате м.Берлін (2019 рік)

НАСЕННІК ДАР'Я

/Files/images/Насеннік.JPG

Насеннік Дар'я навчається у школі з першого класу. Має навчальні досягнення високого рівня. У 2019 – 2020 навчальному році отримала свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. Дівчина зростає у повній, благополучній родині. Як і кожен член сім’ї, вона має свої обов’язки, які не тільки допомагають підтримувати порядок у домі, але й спонукають її відчувати себе корисною.

Серед особистісних характеристик учениці на першому місці впевненість у власних силах, готовність отримувати нові знання та велике бажання вчитися. Вона добре подумає перед тим, як сказати щось уголос, і ніколи не викрикуватиме перше, що прийде на згадку, не впевнившись, що таке твердження є, найімовірніше, правильною відповіддю. Якщо ж у неї є підстави вважати себе правою у своїх переконаннях та знаннях, вона не вагатиметься перед тим, щоб висловити свою думку чи відповісти на запитання вчителя. Варто особливо відзначити її кмітливість та розвинене абстрактне мислення. Крім того, велика кількість додаткової інформації, яку вона здобуває за межами школи, без сумніву, дуже допомагає їй у повсякденному житті й під час навчального процесу, оскільки знає, коли й як може це використати. Саме ця риса вигідно виділяє ученицю на фоні ровесників, оскільки так вона підкреслює свою ерудованість та всесторонню розвиненість, часто сама цього не усвідомлюючи. В цьому навчальному році вона бере участь у дистанційних олімпіадах з різних предметів, що підтверджує те, що дівчина є кмітлива, допитлива та досить змотивована, оскільки вона прагне знати більше.

Дар'я доволі спокійна та врівноважена. За нею не помічено безглуздих витівок, хоча до доречних жартів завжди охоча. Зрештою, активно виявляти свої емоції учениця буде лише під час перерв, на уроці ж, воліючи дотримуватись етикету й правил поведінки, поводиться стримано. Варто додати, що ввічливість учениці значно полегшує роботу вчителя, а отже приносить лише добрі результати від такої взаємодії. Вона досить вправно керує своїми емоціями, однак, образити себе чи своїх друзів не дозволить ані словом, ані ділом.

Ця учениця ніколи не буває пасивною на уроці, особливо, якщо її заохотити і зацікавити. На початку уроку вона відразу «включається» в роботу. Чітко усвідомлюючи важливість навчання у всіх його сферах, Даша намагається правильно організувати свою діяльність, встигаючи відвідувати не лише шкільні, але й позашкільні заняття. Так, при РЦДЮТ відвідує гуртки «Танцювальний», «Вишивка», «Чарівний ключик» та ізостудію «Полісяночка» та входить до складу народного аматорського хорового колективу «Барвінок» при РЦКД. Багато сценічних костюмів дівчина виготовляє власноруч. Моделює, шиє, прикрашає вишивкою з бісеру, ниток та стрічок. Саме любов до української культури та народних традицій викликає у дівчини сильні почуття патріотизму. Особливу наполегливість школярка виявляє до поставлених складних питань: банальні і надто прості речі її мало цікавлять. Тому, виконавши загальнообов’язкове завдання, вона завжди просить додаткове, складніше.

Дар'я часто спонукає однолітків до спілкування першими, проте рішення приймає найчастіше самостійно, без зайвої допомоги. Свідомо не бажаючи керувати, школярка виявляє всі ознаки хорошого лідера, здатного організувати однолітків та харизматичного. Саме тому серед ровесників вона є популярною, добре контактує практично з усіма. До старших Даша виявляє повагу та слухняність, проявляє уважність до критики.

Стосовно ретельності та вчасності виконання шкільних завдань зауважень не виникало. Учениця завжди намагається зробити все, як належить. Зважаючи на її зайнятість поза навчанням та різнобічні інтереси, вона чудово справляється із будь-якою кількістю роботи.

Насеннік Дар’я - успішна учениця, яка завойовує прихильність всіх оточуючих.

Дівчина має багато талантів : співає, танцює, вишиває бісером, малює, є учасником та переможцем багатьох районних та Міжнародних конкурсів . Серед багатьох нагород варто виділити деякі з них .

На районному рівні це :

І місце у районній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел (номінація «Вишивка бісером») ;

І місце у районному дитячому фестивалі- конкурсі виконавців сучасної естрадної пісні ( середня вікова група) ;

І місце у районному фестивалі – конкурсі «Мій край квітучий» (номінація «Народна вишивка») ;

ІІ місце за успішний виступ на Міжнародному конкурсі у складі Зразкового хореографічного колективу та участь у мистецькому житті району та інші.

На обласному та Всеукраїнському рівні :

лауреат VІ Всеукраїнської виставки – фестивалю «Обдаровані діти України»;

ІІ місце в обласному фестивалі юних майстрів «Веселка творчості» ;

диплом учасника TOYOTA мистецтво втілювати мрії ;

І місце в конкурсі «Джерело» має талант (вокал) ;

І місце у Всеукраїнській предметній олімпіаді з математики ;

диплом І ступеня за найкращий результат у Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців « Кришталева сова» ;

ІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнка з теми «Людина та ліс» у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» ;

диплом учасника Всеукраїнської онлайн виставки дитячого малюнка «Досить чекати – давайте малювати» ;

І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ;

диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу « Безпечний інтернет» ;

подяка за активну участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій « Що для мене Україна ?» приурочена до Дня Незалежності України та інші.

На Міжнародному рівні :

диплом переможця Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Чарівний бісер. Японія – країна сонця, що сходить» ( номінація «Червоно – біла імперія») ;

ІІ місце ІV дистанційного Міжнародного онлайн – конкурс образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти» ;

DIPLOM GOLD EUROPE WORD STARS 2020.

Кiлькiсть переглядiв: 1142

Коментарi

  • лариса

    2014-11-12 19:41:35

    Чудово!...